Moda Tekstil’den yaptığınız satın alımdan memnun olmanızı istiyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir şekilde memnun kalmazsanız, lütfen info@modaesarplari.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Sipariş numaranızı, adınızı ve adresinizi belirterek, ürünün fatura tarihinden itibaren 28 gün içinde bize iade edilmesi koşuluyla, öğenizi iade etmekten veya değiştirmekten memnuniyet duyarız ve öğelerin maliyetini tam olarak iade ederiz (daha az aldığınız herhangi bir teklifin veya indirimin uygun değeri). İadeler, iade edilen malların teslim alınmasından itibaren 28 gün içinde tamamlanacaktır.

Malları iade etmek için güvenli bir şekilde paketlemeniz ve Moda Tekstil'e geri göndermeniz gerekir. İade edilen mal, orijinal ambalajında yeni, kullanılmamış ve aşınmamış durumda ve sallanan etiketler sağlam olmalıdır. Moda Tekstil, mallarla uygun şekilde ilgilenmediğiniz takdirde iadenizi reddetme hakkını saklı tutar. Koli içerisindeki malların değerine uygun sigorta yaptırmak da müşterinin sorumluluğundadır.

İade gönder;

Moda Tekstil Tic. LTD. ŞTİ.

Giyimkent Sitesi 2.sokak 3 / A

Esenler/İstanbul

34235

Bir siparişi iade etmeden önce lütfen aşağıdaki şirket iade politikamızı okuyun. Alternatif bir iade yönteminin kullanılması durumunda ortaya çıkan her türlü vergi, resim ve harçtan sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. İade prosedürü hakkında herhangi bir açıklama isterseniz, lütfen info@modaesarplari.com ile iletişime geçin.

İADE POLİTİKASI

Nasıl Geri Gönderebilirim ? 

Ürünle beraber size ulaşan sipariş fişinin arka kısmında bulunan iade ve değişim formunu doldurarak Yurtiçi kargo ile Müşteri kodu 0000 iade kodu 0000 kodları ile karşı ödemeli geri gönderim sağlayabilirsiniz. Farklı kargo şirketi ile gönderim yapmak isterseniz kargo ücretini karşılayarak gönderim yapabilirsiniz. Farklı kargo şirketi ile karşı ödemeli kargo gönderimleriniz kabul edilmez ve size geri döner.

İadelerde kargo müşteriye aittir. Eğer firmamızdan kaynaklı bir problem varsa kargo ücreti tarafımızdan karşılanır. Karşı ödemeli anlaşmamız üzerinden gönderilen kargolar iade edilirken 10 tl kargo kesintisi yapılarak gönderim sağlanır. İade ürünleriniz bize ulaştığında kontrol edilip sisteme işlenmektedir.

Ürün İadesinde Geri Ödeme Nasıl Olur?

Ürünle birlikte gelen iade formunu doldurunuz. Her hafta cuma günü para iadesi yapılmaktadır eğer tüm bilgileriniz doğru girdiyseniz ürünü bize ulaştıktan sonraki ilk cuma günü para iadeniz yapılır. Iban Bilgilerinizde yanlış bir bilgi varsa paranız geri döner ve 7-15 gün içinde doğru bilgileri verdiğinizde tekrar geri ödeme yapılır. Alışveriş yaptığınız bedelden kargo ve kapıda ödeme bedelleri kesilerek iade yapılmaktadır.

Ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen irsaliyeli faturanızın arkasında yer alan ‘İADE TALEP FORMU’’ bölümünü eksiksiz olarak göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz ürünün kodunu yada ürün adını ve adetini yazmalısınız.
Siparişinizi kapıda ödemeli olarak aldıysanız, iade üvreti Iban numaranız aracılığı ile banka hesabınıza gönderilecektir. Formda bulunan  Hesap Sahibi ve Iban No kısımlarını doldurmanız gerekmektedir.

Alışverişinizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz, ödemeniz doğrudan kartınıza iade edilecektir.

Taksitli ödemelerde vade farkı da iade edilmektedir. Taksitli alışverişler sipariş bedeliniz bankanıza tek seferde ödenmekte olup bankalar tarafından kartınıza taksitli olarak yansıtılmaktadır.

İade talebiniz için fiş veya fatura ibrazı zorunludur. Fiş veya fatura aslı olmadan ürün iadesi kabul edilememektedir.

İade hangi durumlarda gerçekleşmez?

İade için gönderdiğiniz ürün veya ürünler kullanım süresini geçmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

İadelerde fiş veya fatura ibrazı zorunludur. Fiş veya fatura aslı olmadan ürün iadesi kabul edilememektedir.

Kabul edilemeyen ürünler, firmamız tarafından kabul edilememe sebebi açıklanarak alıcısına iade edilmektedir.

EKSTRA İNDİRMLİ ÜRÜNLER KATEGORİSİNDE İADE VEYA DEĞİŞİM UYGULANMAMAKTADIR…